Adonis Tahiri i kthehet ashpër Avdullah Hoti: Mos qit fall dhe vendime pa e pas idenë e terrenit

Drejtori i Inspeksionit në Komunën e Prishtinës, Adonis Tahiri i ka reaguar Kryeministrit Hoti i cili deklaroi se Policia dhe Inspeksioni nuk po respekojnë vendimet e Qeverisë sa i përket masave anti Covid

Tahiri i bën thirrje Hotit të dalë në ndërrim me ta dhe jo të qes fall e nxjerr vendime pa e pas idenë e terrenit.

Postimi i plotë i Tahirit:

Hoti: Policia dhe Inspektorati po shkelin vendimet e Qeverisë, nuk po zbatojnë masat anti-Covid.

– Dil një ndërrim me ta, sa qet fall e nxjerr vendime pa e pas idenë e terrenit.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10223049865457683&id=1311790390