Adelina shfaqet provokuese derisa po shoqërohet nga bashkëshorti në një ndejë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri, është një nga emrat e estradës shqiptare emri i të cilës është lakuar shpesh, shkruan lajmi.net.

Për Adelinën shkruhet edhe sot, mirëpo tani jo se është martuar me një burrë më në moshë por lidhur me format e saj trupore dhe mënyrën se si ka arritur ti ruajë edhe pas lindjes.

Së fundmi po qarkullojnë imazhe të saj teksa argëtohet pranë burrit në një ndejë. Adelina ka rrëmbyer vëmendjen me paraqitjen.