Pamje nga aksidenti tragjik ku humbi jetën një 14-vjeçar

Kryetari i Suharekës, Bali Muharremaj ka shkruar për aksidentin ku humbi jetën një fëmijë i moshës 14-vjeçare.

Muharremaj ju ka shprehur ngushëllime familjarëve teksa ka publikuar disa fotografi nga vendi i ngjarjes.

“Një i vdekur 14 vjeçar dhe dy të lënduar nga fshati Greikoc, si pasojë e një vetaksidenti i cili ka ndodhur në rrugë Sallagrazhdë – Baqevc. Ngushllime familjarëve”, ka shkruar Muharremaj.