Pamje nga atmosfera e mrekullueshme në Tiranë, para ndeshjes Shqipëri-Poloni

Nuk ka mbetur edhe shumë kohë deri në fillim të ndeshjes Shqipëri-Poloni, e vlefshme për kualifikueset e Botërorit.

FSHF bën me dije se janë shitur të gjitha biletat e ndeshjes plot 22 mijë dhe tifozët pritet të jenë në stadium.

Pamje nga atmosfera nëpër rrugët e Tiranës para takimit.