Nuk i bëhet vonë, Edit iu publikua një fotografi intime me një vajzë- ai vazhdon të shijojë jetën kështu

Konkurrenti më i komentuar në “Për’puthen 3” është Eduart Kuçi.

Ai vazhdon të marrë vëmendjen e të gjithë medieve rozë për shkak të deklaratave të tij, shkruan GazetaBlic.

Në rrjet u bë virale një fotografi ku u pa Edi bashkë me një vajzë në momente intime.

Edhe pse kjo bëri bujë në medie, ai vazhdon të shijojë jetën e tij kështu duke mos ju bërë vonë dhe duke pozuar brenda një makine luksoze.

Edi nuk ka reaguar ende ndaj kësaj fotografie, edhe pse kjo është duke bërë xhiro në rrjetet sociale./