Demi Rose e djeg Instagramin, poston foto krejt e zhveshur në plazh

Ajo la pa tekst ndjekësit kur publikoi imazhe lakuriq buzë detit.

Demi Rose është emër shumë i komentuar në botën e shoubizit, sidomos për paraqitjet e ekzagjeruara.

Modelja, së fundi publikoi disa fotografi në Instagram, ku u shfaq tërësisht lakuriq e shtrirë buzë detit.

Me këto imazhe, ajo u uroi ditë të mbarë ndjekësve të saj të shumtë, ndërsa u ‘pendua’ dhe i largoi menjëherë ato.